Rozlosování:Osobní stránka na adrese: SK Spartak Svatobořice-Mistřín

Rozlosování

SPARTAK - Muži "A"
Datum Kolo Čas Zápas
NE 4.8. 13 16:30 Uhřice - SPARTAK "A"
NE 11.8. 1 16:30 SPARTAK "A" - Vnorovy
NE 18.8. 2 16:30 Ždánice - SPARTAK "A"
NE 25.8. 3 16:30 SPARTAK "A" - Kostelec
NE 1.9. 4 16:30 Strážnice - SPARTAK "A"
NE 8.9. 5 16:30 SPARTAK "A" -Dambořice
NE 15.9. 6 16:00 Hovorany - SPARTAK "A"
SO 21.9. 7 16:00 SPARTAK "A" - KEN Veselí
SO 28.9. 8 11:45 Moravany - SPARTAK "A"
NE 6.10. 9 15:30 SPARTAK "A" - Sobůlky
SO 12.10. 10 15:00 SPARTAK "A" - Žádovice
NE 20.10. 11 15:00 Ratíškovice "B" - SPARTAK "A"
NE 27.10. 12 14:30 SPARTAK "A" - St. Podvorov
NE 3.11. 14 14:00 Vnorovy - SPARTAK "A"


SPARTAK - Muži "B"
Datum Kolo Čas Zápas
SO 3.8. 13 16:30 SPARTAK "B"- Bukovany
NE 11.8. 1 16:30 Šardice - SPARTAK "B"
SO 17.8. 2 16:30 SPARTAK "B" - Želetice
NE 25.8. 3 16:30 Prušánky - SPARTAK "B"
SO 31.8. 4 16:30 SPARTAK "B" - FK Dubňany "B"
SO 7.9. 5 16:30 Mikulčice "B" - SPARTAK "B"
SO 14.9. 6 16:00 SPARTAK "B" - Čejč
NE 22.9. 7 16:00 Bohuslavice - SPARTAK "B"
SO 28.9. 8 16:00 SPARTAK "B" - Násedlovice
NE 6.10. 9 15:30 Nenkovice - SPARTAK "B"
NE 13.10. 10 15:00 D.Bojanovice - SPARTAK "B"
NE 20.10. 11 15:00 SPARTAK "B" - Terezín
SO 26.10. 12 14:30 Milotice - SPARTAK "B"
SO 2.11. 14 14:00 SPARTAK "B" - Šardice


SPARTAK - Dorost
Datum Kolo Čas Zápas
SO 3.8. 13 14:15 SPARTAK - KEN Veselí
NE 11.8. 1 14:15 Hr.Lhota - SPARTAK
SO 17.8. 2 14:15 SPARTAK - Moravany
NE 25.8. 3 14:15 Vacenovice - SPARTAK
SO 31.8. 4 14:15 SPARTAK - Lužice
NE 8.9. 5 13:45 Petrov- SPARTAK
NE 15.9. 6 14:00 SPARTAK - Milotice
NE 22.9. 7 13:00 Žarošice - SPARTAK
SO 28.9. 8 13:45 SPARTAK - Lipov
9 VOLNO
10 VOLNO
NE 20.10. 11 12:45 SPARTAK - Vracov
NE 27.10. 12 12:15 Dambořice - SPARTAK
SO 2.11. 14 11:45 SPARTAK - Hr.Lhota


SPARTAK - žáci st.
Datum Kolo Čas Zápas



1 Volno
SO 31.8. 2 12:30 SPARTAK Lužice
NE 8.9. 3 14:15 Bukovany SPARTAK
ST 11.9. 11 17:00 SPARTAK Moravský Písek
NE 15.9. 4 12:15 SPARTAK Žarošice
5 Volno
NE 29.9. 6 14:00 Milotice SPARTAK
SO 6.10. 7 13:45 SPARTAK Sobůlky
NE 13.10. 8 13:00 Vracov SPARTAK
SO 19.10. 9 14:30 SPARTAK Dol. Bojanovice
SO 26.10. 10 15:00 Hovorany SPARTAK


SPARTAK - žáci ml.
Datum Kolo Čas Zápas



NE 25.8. 1 14:00 Uhřice SPARTAK
SO 31.8. 2 11:00 SPARTAK Lužice
NE 8.9. 3 10:00 Petrov SPARTAK
11 VOLNO
NE 15.9. 4 10:45 SPARTAK Lovčice
NE 22.9. 5 14:00 Čejč SPARTAK
SO 28.9. 6 10:00 Kyjov SPARTAK
7 Volno
NE 13.10. 8 14:45 Vracov SPARTAK
SO 19.10. 9 13:00 SPARTAK Radějov
SO 26.10. 10 13:30 Hovorany SPARTAK


SPARTAK - přípravka st.
Datum Kolo Čas Zápas



NE 25.8. 1 10:00 Lipov SPARTAK
NE 1.9. 2 9:30 SPARTAK Moravský Písek
SO 7.9. 3 10:30 Kněždub SPARTAK

NE 15.9. 4 9:30 SPARTAK Mikulčice
SO 21.9. 5 10:00 Vacenovice SPARTAK
NE 29.9. 6 12:30 Milotice SPARTAK
NE 6.10. 7 9:30 SPARTAK Bzenec "B"
SO 12.10. 8 10:30 Vracov(hřiště Vlkoš) SPARTAK
9 Volno


SPARTAK-přípravka ml.(dívky)
Datum Kolo Čas Zápas



NE 25.8. 1 10:30 Vracov SPARTAK
SO 31.8. 2 10:00 SPARTAK Dolní Bojanovice
ST 4.9. 11 18:00 Mutěnice SPARTAK
NE 8.9. 3 9:15 Prušánky SPARTAK
SO 14.9. 4 10:00 SPARTAK Rohatec
NE 22.9. 5 11:30 St. Podvorov SPARTAK
SO 28.9. 6 10:00 SPARTAK Kyjov
NE 6.10. 7 12:30 Želetice SPARTAK
SO 12.10. 8 10:00 SPARTAK Kostelec
NE 20.10. 9 13:15 Žádovice SPARTAK
SO 26.10. 10 10:00 SPARTAK Bzenec "B"
návštěvníků stránky
celkem25 173
tento týden79
dnes10